Coinbase kullanıcılarına Stellar (XLM), Zcash (ZEC), Basic Attention Token (BAT) ve 0x (ZRX) dağıtıyor. Peki toplam 63 $ değerinde olan airdropları nasıl alacağız?

Stellar

Coinbase kullanıcılarına 50 dolarlık XLM airdrop dağıtıyor. Airdropu alabilmek için Coinbase’e üye olmak gerekiyor. Üye olan kullanıcıların bu linke tıklayarak bekleme listesine katılması gerekiyor. Bekleme listesine katıldıktan sonra tek çare beklemek. Sıranız geldiğinde size bir mail geliyor ve Coinbase’den videoları izleyip soruları cevaplamanız isteniyor. Sorulara istediğiniz kadar yanlış cevap verme hakkına sahipsiniz. Stellar kuru yazının paylaşıldığı tarihte 0,6269 civarında Coin Market Cap sıralamasında 9. sırada yer alıyor.

stellar

Zcash

Coinbase Zcash’i listelemesinin ardından kullanıcılarına 3 dolarlık ZEC dağıtıyor. Bu airdropu alabilmek için yukarıda saydığımız adımları tekrar gerçekleştirmeniz gerekiyor. Zcash kuru yazının paylaşıldığı tarihte 387,65 TL civarında Coin Market Cap sıralamasında 24. olarak yer alıyor.

zcash

Basic Attention Token

Coinbase Basic Attention Token’i listelemesinin ardından kullanıcılarına 10 dolarlık BAT dağıtıyor. Bu airdrop alabilmek için yukarıda saydığımız adımları tekrar gerçekleştirmeniz gerekiyor. Basic Attention Token kuru yazının paylaşıldığı tarihte 2,50 TL civarında Coin Market Cap’te 22. sırada yer alıyor.

basic attention token

Daha fazla airdrop için Paratakip.net’i Twitter‘da ve Instagram‘da takip edin!